شهر گوشت

فروش گوشت کشتار روز به صورت آنلاین

شهرگوشت یک سیستم ارائه فرآورده های پروتئینی، که با هدف سهولت در تهیه این فرآورده ها،ایجاد شده است. تیمِ تخصصی«شهرگوشت» متشکل از افرادی با تجربه در زمینه کشتارِ دام وطیور، آی تی، تبلیغات و عکاسی می باشد که برای حل مسائل موجود در بازار سنتی فروآرده های پروتئینی، از ایده های نویی پیروی میکند.

مسائلی که در بازار سنتی با آن مواجه بودیم متفاوت بودن قیمت گوشت در مناطق مختلف شهر و بالابودن آن در بیشتر مناطق بود. ضمناً همه ما تجربه خرید گوشت بیات و یا بی کیفیت را داریم و علت آن پایین بودن مدت ماندگاری گوشت در یخچال مغازه ها می باشد. یافتن گوشت با کیفیت انقدر مهم است که گاهی مجبور می شدیم با هدف خرید از یک فروشنده معتبر، با وجود شلوغی و ترافیک در سطح شهر تردد کنیم و پس از خرید، کیسه گوشت خریداری شده را تا منزل حمل کنیم.

سیستم کاری شهرگوشت بدین صورت است که تیم شهرگوشت، طبق سفارش مشتریان، اقدام به تهیه گوشت تازه از کشتارگاههای صنعتی و سوپرپروتئین های معتبر نموده، که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم دارند. سپس آن را به شکل دلخواه مشتری فرآوری کرده و به دست مشتریان می رساند.

شهرگوشت با همراهی چندین سوپرپروتئین معتبر در کشور که استاندارد های کیفیت شهرگوشت را لحاظ می کنند فرآورده های خاص گوشتی مانند انواع استیک ها، ژیگو، رست بیف و انواع گوشت و کبابهای مزه دار شده را به محصولات خود اضافه کرده است.

دیگر نیازی نیست در سطح شهر تردد کنیم، به دنبال یک فروشنده معتبر بگردیم و نهایتاً کیسه سنگین گوشت خریداری شده را تا منزل خود حمل کنیم

شهرگوشت در خدمت شماست